My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ 2019

Кідс8 960х383

Зимовий сезон 2018-2019 розпочався тому знайомимо Вас з календарем змагань із зимових видів спорту, які відбудуться на курорті Буковель. Вже багато років ми докладаємо багато зусиль для розвитку та популяризації гірськолижного спорту, сноубордингу та фристайлу в Україні, тому спортивне життя на Буковелі цієї зими буде насичене подіями.

Календар1

СКАЧАТИ КАЛЕНДАР

Вже традиційно курорт Буковель прийме сім Чемпіонатів України із зимових видів спорту.

Чемпіонат України – це найважливіші в році змагання для професійних спортсменів. За їх результатами формуються національні збірні, присвоюють звання Майстрів спорту, а найкращі отримують право представляти Україну на зимових Олімпійських Іграх та етапах Кубку Світу. Ці змагання завжди збирають на курорті найкращих представників своїх дисциплін, а боротьба за перемогу завжди напружена, видовищна, цікава та викликає підвищену увагу в аудиторіях лижників та сноубордистів та інтерес у ЗМІ.

Інфраструктура курорту Буковель створює всі умови для проведення таких змагань на найвищому рівні. Ви маєте чудову можливість долучитися до цього свята спорту та підтримати найкращих спортсменів України.

Ми як організатори завжди докладаємо максимум зусиль для проведення змагань на найвищому рівні, створюючи на схилі справжнє спортивне свято з музичним супроводом, ведучими, онлайн трансляцією, призами для вболівальників, фото та відео зйомкою, та медійним супроводом в соцмережах.

Щоб зробити змагання ще яскравішими запрошуємо до співпраці та партнерства компанії які мають бажання заявити про себе на ТК Буковель та підтримати найкращих спортсменів України.

СКАЧАТИ МАРКЕТИНГОВУ ПРОПОЗИЦІЮ

Детальнішу інформацію про всі змагання, програми та історію їхнього проведення, результати минулих років та цікавий відео контент по кожному вже в найближчий час Ви зможете переглянути на нашому новому сайті.

Пишіть нам на електронну адресу sportbukovel@gmail.com

Запрошуємо підписуватися та слідкувати за нами в соціальній мережі Facebook

Багато відео про змагання на каналі YouTube

Бажаємо всім хорошого сезону!)


кал 640х255

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ 2019

[full_width][/full_width] Зимовий сезон 2018-2019 розпочався тому знайомимо Вас з календарем змагань із зимових видів спорту, які відбудуться на курорті Буковель. Вже багато років ми докладаємо багато зусиль для розвитку та популяризації гірськолижного спорту, сноубордингу та фристайлу в Україні, тому спортивне життя … Continue reading