My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

КВЕСТ “СКАРБИ БУКОВЕЛЮ”

960x383 


СЕЗОН 2016-2017

СЕЗОН 2015-2016

СЕЗОН 2014-2015

СЕЗОН 2013-2014

ІІ етап

ІІ етап

ІІ етап

ІІ етап

ІІІ етап

ІІІ етап

ІІІ етап

ІІІ етап

Лого

КВЕСТ «Скарби Буковелю» розважально-пізнавальна гра, яка проводиться для прихильників активного відпочинку в мальовничому куточку карпатських гір, на території гірськолижного курорту «Буковель».

Кожен охочий, і лижник і сноубордиcт, може взяти участь у квесті. Шукачів скарбів Буковелю чекають карколомні маршрути, розгадування головоломок та виконання тяжких завдань.

У грі приймають участь команди у складі 5 осіб, які попередньо зареєструвалися.

Під час гри команди, виконують спеціальні завдання та за  допомогою карт, загадок та підказок, шукають зашифровані точки (checkpoint) на всіх трасах туристичного комплексу «Буковель».

Кожен знайдений checkpoint оцінюється певною сумою балів.

Загальний час проходження маршруту та виконання всіх завдань – 3 години

Перемогу в квесті здобуває команда, яка набрала найбільшу кількість балів

Всі учасники квесту можуть поринути в атмосферу пригод, азарту та відчути себе справжніми шукачами скарбів, яких на ТК Буковель надзвичайно багато. На переможців чекає урочиста церемонія нагородження, цінні призи і подарунки від організаторів та спонсорів заходу.

Кідс8 640х255

BUKOVEL KIDS CUP 2019 І етап

[full_width][/full_width] Найпопулярніші й наймасовіші в Україні дитячі змагання з гірськолижного спорту БІЛЬШЕ ПРО BUKOVEL KIDS CUP   [one_third padding="320"] ДАТИ: CІЧЕНЬ 2019 (точні дати будуть оголошені пізніше)  ПОЧАТОК: __:00 СХИЛ: __ ДИСЦИПЛІНИ: GS, SL УЧАСНИКИ: Діти СТАРТОВИЙ ВНЕСОК: –___ грн. … Continue reading

Menu