BUKOVEL SNOWBOARD RACE

Bukovel Snowboard Race – традиційні змагання на курорті Буковель, які щорічно проводяться  з метою популяризації сноубордингу в Україні, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку в Карпатах.

а кілька років проведення змагання набули чималої популярності серед спортсменів та любителів сноубордингу. Багато дітей, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, на таких змаганнях розпочинають свою спортивну кар’єру і набираються досвіду.

Часто на «Bukovel Snowboard Race» приїжджають досвідчені спортсмени для підвищення майстерності. А найцікавіше те, що кожен бажаючий сноубордист може прийняти участь у заході, позмагатися з друзями та перевірити свій рівень спортивної підготовки.

В змаганнях приймають участь кращі спортсмени та школи сноубордингу України та гості із закордону, громадські організації, спортивні клуби та учасники, які виступають індивідуально.

Під час кожного етапу на  спеціально підготовленій трасі розгортається справжня боротьба. Всі учасники можуть позмагатися на одній трасі в дисциплінах слалом та слалом-гігант.

Спортсмени та любителі отримують дві спроби, щоб показати кращий час проходження спеціальної траси. Правила змагань максимально приближені до правил Міжнародної федерації лижного спорту (FIS).

Глядачі можуть насолодитись шаленою швидкістю та майстерним проходженням поворотів у виконанні професійних сноубордистів.

Вікові категорії учасників:

  • юнаки молодші 11-13 років
  • юнаки старші 14-15 років
  • юніори 16-17 років
  • дорослі 18 років і старші

Дисципліни:

  • слалом-гігант (GS),
  • спеціальний слалом (SL).

В останній день знагань на всіх чекає церемонія нагородження на якій переможці та призери отримують грамоти, медалі та цінні призи від організаторів та спонсорів.