BUKOVEL WINTER СELEBRITY GAMES

BUKOVEL WINTER СELEBRITY GAMES – традиційні любительські змагання між зірками українського шоу бізнесу які в період Різдвяних свят відпочивають в Українських Карпатах та їхніми фанатами у вправності катання на гірських лижах.

Це чудова можливість шанувальників позмагатися із зірками шоу бізнесу та друзями на одній трасі та взяти автограф у своїх кумирів. Також ці змагання дозволяють всім любителям перевірити свій рівень катання на початку сезону та підготуватися до наступних серйозніших любительських змагань.

Учасники змагань:

КОМАНДА CELEBRITIES за участю відомих особистостей, зірок українського шоу бізнесу.

КОМАНДА FAN CLUB за участю фанатів, любителів гірськолижного спорту (віком від 16 років.

Спеціально для змагань компанія Bukovel Ski School готує спеціальну трасу зі всіма складовими справжніх Олімпійських змагань. Учасники проходять трасу в дисципліні слалом-гігант (Giant Slalom) на гірських лижах. Професійні судді за допомогою спеціальної системи хронометражу фіксують швидкість кожного учасника з точністю до однієї сотої секунди.

Переможцями та призерами змагань Bukovel Winter Celebrity Games стають учасники, які про дистанцію найшвидше за сумою двох спроб.

По завершенню змагань відбувається святкове нагородження переможців та Різдвяна Коляда разом із зірками біля головної ялинки Карпат на Буковельському ярмарку. Переможці та призери змагань отримують медалі, грамоти та цінні призи від організаторів змагань та спонсорів.