КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ 2019

Вже традиційно курорт Буковель прийме сім Чемпіонатів України із зимових видів спорту.

Чемпіонат України – це найважливіші в році змагання для професійних спортсменів. За їх результатами формуються національні збірні, присвоюють звання Майстрів спорту, а найкращі отримують право представляти Україну на зимових Олімпійських Іграх та етапах Кубку Світу. Ці змагання завжди збирають на курорті найкращих представників своїх дисциплін, а боротьба за перемогу завжди напружена, видовищна, цікава та викликає підвищену увагу в аудиторіях лижників та сноубордистів та інтерес у ЗМІ.

Інфраструктура курорту Буковель створює всі умови для проведення таких змагань на найвищому рівні. Ви маєте чудову можливість долучитися до цього свята спорту та підтримати найкращих спортсменів України.

Ми як організатори завжди докладаємо максимум зусиль для проведення змагань на найвищому рівні, створюючи на схилі справжнє спортивне свято з музичним супроводом, ведучими, онлайн трансляцією, призами для вболівальників, фото та відео зйомкою, та медійним супроводом в соцмережах.

Щоб зробити змагання ще яскравішими запрошуємо до співпраці та партнерства компанії які мають бажання заявити про себе на ТК Буковель та підтримати найкращих спортсменів України.

Детальнішу інформацію про всі змагання, програми та історію їхнього проведення, результати минулих років та цікавий відео контент по кожному вже в найближчий час Ви зможете переглянути на нашому новому сайті.

Пишіть нам на електронну адресу sportbukovel@gmail.com